Otrzymałeś zamówiony produkt, ale niestety nie spełnia on Twoich oczekiwań? Odeślij go do nas w ciągu 14 dni a my zwrócimy Ci wydane pieniądze!

 

To nic trudnego! Wystarczy, że w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujesz nas o zamiarze zwrotu produktu ( wyślesz stosowne oświadczenie pocztą tradycyjną na adres P.H.U. OBUWIANKA MARIUSZ OLEJNIK Wierzbie 131 46-320 Praszka bądź pocztą elektroniczną na adres sklep@obuwianka.pl). Następnie niezwłocznie (w ciągu 14 dni od chwili poinformowania nas o zamiarze zwrotu) odeślesz produkt wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu na adres P.H.U. OBUWIANKA MARIUSZ OLEJNIK Wierzbie 131 46-320 Praszka. Wzór formularza zwrotu dołączany jest do każdej przesyłki.

Ważne aby zwracany produkt nie nosił żadnych śladów użytkowania i posiadał oryginalny karton. Przesyłkę należy zapakować i zabezpieczyć tak, aby nie została uszkodzona podczas transportu.

Wszystkie należności (wraz z kosztem pierwotnej dostawy do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji dostępnej u nas przesyłki) zwrócimy Ci niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania zwracanego produktu.

 

Otrzymałeś zamówiony produkt, ale rozmiar bądź kolor Ci nie odpowiada? Chcesz wymienić towar na inny? Odeślij go do nas w ciągu 14 dni a my przyślemy Ci nowy produkt.

 

Nic prostszego! Poinformuj nas o chęci wymiany produktu ( wyślij stosowne oświadczenie pocztą tradycyjną na adres P.H.U. OBUWIANKA MARIUSZ OLEJNIK Wierzbie 131 46-320 Praszka bądź pocztą elektroniczną na adres sklep@obuwianka.pl). Następnie odeślij produkt wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem wymiany na adres P.H.U. OBUWIANKA MARIUSZ OLEJNIK Wierzbie 131 46-320 Praszka. Wzór formularza wymiany dołączany jest do każdej przesyłki.

 Jednocześnie prosimy o uiszczenie opłaty w wysokości 11 PLN za ponowną przesyłkę na nasz rachunek bankowy

05 1050 1171 1000 0091 2736 9198

Ważne aby zwracany produkt nie nosił żadnych śladów użytkowania i posiadał oryginalny karton. Przesyłkę należy zapakować i zabezpieczyć tak, aby nie została uszkodzona podczas transportu.

Formularz Wymiany Zwrotu